Євротур 10 років! Все буде Україна!
Якщо країна відвідування в червоній зоні?
Як діяти?
Залиш пошту або приєднуйся до наших груп у Вайбер, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм. Там ми повідомимо про акції та гарячі тури!
Червона зона - не означає закриття кордонів
У відео нижче ми розповідаємо якісь умови в'їзду до Євросоюзу, коли Україна в червоній зоні? Відео займе 5 хвилин вашого часу :)
Алгоритм здавання тестів після повернення
Задля того, аби не сидіти на ізоляції 2 тижні після приїзду, необхідно здати тест. Його можна здати трьома способами нижче:
В аеропорту
Тест можна здати відразу в аеропорту Бориспіль після прильоту. Лабораторія працює 24/7 і черг уже немає. Процедура займе 10-20 хвилин та буде коштувати 700-1200 грн в залежності від лабораторії. В аеропорту також є близько 10 лабораторій на вибір.
Після приїзду автобусу у Львові/Києві. Або у вашому місті.
Тест можна здати у вашому місті після приїзду. Наприклад, якщо тур автобусний, то тести ви можете здати відразу у Львові, або за місцем проживання в лабораторіях. Список лабораторій кожного міста за посиланням: https://www.phc.org.ua/news/algoritm-pripinennya-s...
У країні відпочинку
Тест можна здати перед виїздом в Україну. Наприклад, ви відпочиваєте в Туреччині. Здаєте тест за 2 дні до виїзду додому. Ціна тесту дешевше, ніж в Україні і становить - 20-30 доларів. Термін виготовлення 5-12 годин. Тест надаєте в роздрукованому вигляді на кордоні англійською мовою та ізоляція вже не потрібна. Тест потрібно зробити за 48 годин до повернення в Україну.
Як здаємо тест в Україні. Процедура, що за чим?
1.
Пройти прикордонний пункт і встановити додаток в телефоні - Дій Вдома.

Додаток краще встановити заздалегідь, аби не шукати інтернет в аеропорту або на прикордонному пункті. .

2.
Здаємо тест. Це не боляче, займає 3! хвилини

Відразу на виході з аеропорту, після того як забрали багаж, в Борисполі на другому поверсі є цілий "відділ" з різних лабораторій. Берете бланк, заповнюєте де ви відпочивали, в якій лабораторії бажаєте здати тест, адже в аеропорту їх близько 10 штук.
Найдешевша лабораторія - це ДНК, ціна тесту 750 грн. Синєво - 890 грн. (Ціна може змінюватися).

3.
Отримуємо результати тесту на пошту. Вони автоматично знімають ізоляцію

Як бачимо на попередньому фото видно: тест здано 3.08.2020 у неділю о 17.59 вечора. Готовий тест у понеділок о 6.31 вранці, можна пообачити на другому фото. Результати передаються з лабораторії в Центр громадського здоров'я - автоматично.

4.
Вуаля! Ізоляція відразу знята після готовності тесту.

Не читайте статті журналістів за липень-серпень 20го року, система обробки тестів вже чітко і швидко налагоджена. Ізоляція знімається відразу після отримання результатів. Черги на тести немає, лабораторій дуже багато.
І пам'ятайте:
завдання журналіста - написати статтю, яку всі охоче читають. А наше завдання - розповісти, як воно є насправді, аби ви залишилися задоволеним клієнтом.

Залишились питання?
Залиште номер - зателефонуємо протягом 5 хвилин.
Дзвони за телефонами:
098 444 48 40

067 383 65 26
Пиши у Телеграм t.me/+380984444840
Пиши у Вотсап https://bit.ly/
yana@evrotour.com.ua
02000, м. Київ, пров. Ярославський, 1/3 (Поділ)
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.