Євротур 10 років! Все буде Україна!

Румунія
автобусний маршрут
2-разове харчування та готель безкоштовно

Автобусний маршрут до Румунії з готелем 3/4* та харчуванням за програмою "Прихисток". Безпечний перевірений маршрут

 • 115€/особа
  У вартість входить: проїзд автобусом євро-класу до Румунії, трансфер до готелю, розміщення в готелі 3/4* за програмою "Прихисток", 2-х разове харчування, страховка.
 • Дати заїзду з Києва, Житомира, Вінниці, Хмельницького, Чернівців
  21.01, 28.01, 4.02, 11.02, 18.02 - 120€
  25.02 -
  115
 • Супер-готелі 3/4* на курорті Констанца
  Констанца - курорт на морі.
 • Доступна консультація для громадян України
  Ми підкажемо та проконсультуємо щодо оформлення документів, куди звернутися за допомогою після приїзду, необхідною медичною допомогою, як отримати розміщення у Румунії в готелях за рахунок держави.
 • Які документи підходять для виїзду?
  Тільки біометричний закордонний паспорт
 • Автобуси бізнес-клас
  Ми їдемо комфортабельними автобусами "Неоплан". Сидіння розкладаються, місця для ніг досить багато, що дуже зручно для переїзду на далекі відстані.
 • Чому обрати для переїзду Євротур?
  Компанія Євротур працює на ринку туризму та перевезень понад 10 років. Нам можна сміливо довіряти найдорожче – вашу безпеку
 • Кому заборонений виїзд?
  Чоловікам від 18 до 60 років. Всім іншим - можна
Заповни всього 3 поля та забронюй місце!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтесь із політикою надання особистих даних та політикою конфіденційності.
Маршрут
1
Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Чернівці
2
Курорти Румунії - трансфер в готель
Як проходить поїздка?
Як проходить бронювання поїздки?
1. Залишаєте заявку на сайті або надсилаєте на номер 0984444840, 0673836526 кількість осіб, дату поїздки, назву поїздки та відправляєте ПІБ, на кого оформляємо договір на купівлю туристичних послуг.

2. Надсилаємо вам договір та рахунок на оплату на пошту або на Ваш номер телефону.

3. Ви сплачуєте рахунок. Надсилаєте підтвердження про оплату (квитанцію). Договір автоматично набирає чинності з моменту оплати.

4. За день до виїзду ми відправляємо вам документи на поїздку на пошту або на Ваш номер телефону, як вам буде зручно.
У документах буде вказана необхідна інформація, мапа з місцем посадки, номери місць в автобусі, номери водія, реєстраційний номер автобусу.
5. Приїжджаємо до Румунії. Зустріч із представниками компанії. Розміщення у готелі. Оформлення документів за програмою "Прихисток" для безкоштовного розміщення та харчування в готелі.
Як проходить поїздка?
Виїзд із автовокзалу наступних міст: Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Чернівці. Час, місце посадки, номер телефону водія, номер автобусу - вся додаткова інформація буде вказана у документах, які ми надсилаємо за 1-2 дні до виїзду на електронну пошту або Вайбер.

Закидаємо валізи в автобус та їдемо до Румунії.
Ми їдемо комфортабельним автобусом європейського класу. По програмі до курорту Констанца автоубс їде двоповерховий великий до самого готеля.

Прибуття на курорт. Розміщення на курортах Румунії. Волонтери розподіляють вас по заброньованих номерах.

Заселення в готелі 3/4* на курортах Констанца. Розміщення по 2-3-4 особи в номері (залежно від складу вашої родини).

Констанца - курорт на морі, розміщення у готелях 3/4*, готувати не потрібно, харчування надається в ресторані готелю порційно 2-разове. Номери з кондиціонером на обігрів. Опалення центрального немає.

Безкоштовне проживання та 2-х разове харчування надається урядом Румунії до 31.05.2023. При цьому ви маєте можливість повернутися назад до України в будь-який час за бажанням.
Важлива інформація для громадян України в Румунії
Які документи потрібно мати?
Для поїздки до Румунії вам потрібно мати біометричний закордонний паспорт. Румунські прикордонники не пропускають громадян України без біометричного закордонного паспорту! Автобус із таким пасажиром можуть затримати на кордоні на кілька годин, оштрафувати. І, звичайно ж, пасажир буде висаджений і залишений на кордоні.
УВАГА! За можливість перетину кордону несе відповідальність Державна прикордонна служба. Компанія Євротур не несе відповідальності за дії прикордонної служби. Тому рекомендуємо їхати із діючим закордонним паспортом.

Заселення в готелі 3/4* на курортах Констанца до 31.05.2023. За умови оформлення статусу тимчасового захисту "Прихисток". При цьому ви маєте можливість повернутися назад до України в будь-який час за бажанням. Розміщення по 2-3-4 особи в номері (залежно від складу вашої родини). Також статус тимчасового захисту передбачає первинну медичну допомогу.

Курорт Констанца - гостинний румунський курорт, розташований на узбережжі Чорного моря. Здебільшого сюди приїжджають заради пляжного відпочинку та оздоровлення. Тут відкрито безліч санаторіїв, а на околицях є кілька цілющих мінеральних джерел. Дуже популярні курорти Мамая та Ефорія. На них лікують сапропелевими грязями, чию ефективність часто порівнюють із цілющим впливом Мертвого моря. Прогулянки Констанцою принесуть масу задоволення. Місто — дуже зелене, у ньому багато просторих бульварів із фонтанами та місцями для відпочинку. Клімат у Констанці дуже нагадує степовий Крим, але без виснажливої спеки. Пляжний сезон починається з кінця травня і закінчується у першій половині вересня. Найспекотнішим місяцем вважається липень, але температура рідко піднімається вище за +25 °C. Така погода, у поєднанні з дуже корисним для здоров'я іонізованим повітрям, робить відпочинок приємним та комфортним. Навесні та восени в Констанці в середньому близько +10-12 ° C вдень. Зима досить м'яка, без морозів, температура не опускається нижче 0.

На слайді нижче фото готелів, у яких розміщувала Румунія за програмою "Прихисток" минулого заїзду.

УВАГА! Компанія Євротур є тільки перевізником. Клас та тип готелю, вибір конкретного готелю - належить волонтерським організаціям, які працюють за державною програмою від Румунії (50/20). Євротур не впливає на вибір готелю, ми - лише перевізник. Але ми докладаємо максимум зусиль, аби вам було затишно та комфортно, та маємо позитивний досвід у цьому.
Часті запитання - Відповіді.

1. Чи можна з тваринами?
На жаль, готелі з тваринами не поселяють.

2. Чи можна чоловікам?
Можна, якщо вік не військовозабов'язаний.

3. На який термін розрахована програма?
До травня 2023 року. Поїхати додому можна у будь-який час.

4. Скільки годин триває дорога?
Близько 18-20 годин.

5. Якщо необхідна медична допомога?
Вам буде надана страховка від Євросоюзу, за якою ви безкоштовно зможете отримати медичні послуги.

6. Чи є школи для дітей?
На жаль, ми не можемо гарантувати навчання за шкільною програмою. Дитина може вчитися онлайн за програмою від українських вчителів. На місці можна дізнатися про школи та позакласні заняття, куди можна відправити дитину безкоштовно.

7. Як оформити документи? Отримати "Прихисток"?
Ви приїжджаєте, вас поселяють у готель. Статус тимчасового захисту вам потрібно оформлювати самостійно, адже всі підписи ви повинні поставити особисто. Працівники готелю підкажуть вам, де це можна зробити, зазвичай статус оформлюється у поліцейському відділку. Волонтери у центрі оформлення тимчасового захисту допоможуть із оформленням всіх необхідних документів.

8. Я хочу працювати онлайн. Чи є в готелях Wi-Fi?
Так інтернет є. Але через велику кількість людей - він може бути поганої якості. Роумінг в ЄС безкоштовний у всих операторів. Ви зможете користуватись своїм мобільним інтернетом українського оператора. Також можна купити місцеву картку мобільного оператора і користуватись швидким інтернетом за максимум 15-20 євро на місяць.

9. Чи є там магазини, кіно, кафе?
На всіх курортах є магазини продуктові, аби купити все необхідне. Кафе, кінотеатр та інші розваги - ми не гарантуємо, адже програма - прихисток, не туристична подорож.

10. Як буде розселення у номері?
Більшість номерів - 3-4 місні. 2х місних дуже мало: приблизно 20%. Адже необхідно допомогти якумога більшій кількості людей. Ми цінуємо ваш особистий простір. Родину з 3х і більше осіб селимо окремо. Якщо їде 1-2 особи, може бути підселення у 3-4 місні номери. Уточнювати щодо розселення необхідно перед бронюванням у менеджера.

11. Якщо я відмовлюся від поїздки?
Згідно угоди, при анулюванні Замовлення в строк від 1 до 30 діб до передбаченої Замовленням дати початку подорожі, розмір штрафних санкцій складає 100% вартості Замовлення. При відмові від квитків на заброньований рейс оплата не повертається.
ВАРТІСТЬ квитків
Дати заїзду з
Києва, Житомира, Вінниці, Хмельницького, Чернівців
21.01, 28.01, 4.02, 11.02, 18.02 - 120€
25.02 -
115

 • У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
  • Проїзд автобусом за маршрутом
  • Трансфер до готелю
  • Розміщення в готелі 3/4* за програмою "Прихисток" за рахунок уряду Румунії до 31.05.2023. При цьому повернутися назад ви можете в будь-який час за бажанням. Компанія Євротур не гарантує розміщення в конкретному готелі або у конкретному типу номеру в готелі. Приймаюча сторона Румунії розміщує на свій розсуд у готелях в залежності від складу вашої родини.
  • 2-х разове харчування
  • Медична страховка (входить по програмі статусу тимчасового захисту)
 • У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
  • Для того, аби скористатися даною програмою, необхідно зареєструватися у Румунії згідно програми тимчасового захисту Євросоюзу. Співробітники компанії допоможуть із оформленням всіх необхідних документів
  • Чоловіки можуть виїжджати закордон до 18 років та після 60, жінки - без обмежень.
ЗАБРОНЮВАТИ
Заповніть форму ниже - забронюйте маршрут у один клік!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтесь із політикою надання особистих даних та політикою конфіденційності.
Договір, який ви отримаєте перед оплатою послуг – ознайомтеся.
Згідно угоди, при анулюванні Замовлення в строк від 1 до 30 діб до передбаченої Замовленням дати початку подорожі, розмір штрафних санкцій складає 100% вартості Замовлення. При відмові від квитків та поїхати у заброньований рейс оплата не повертається.