Євротур 10 років! Все буде Україна!

Екскурсійний тур до Туреччини з відпочинком на морі

Клікай нижче - тури зі знижками до 70%

Екскурсійні тури в Туреччину з відпочинком на морі

Екскурсійний тур в Туреччину і пляжний відпочинок
Туреччина вже багато років є однією з найулюбленіших країн для відпочинку українців. Вона багата на культурні, історичні, релігійні пам'ятки, а її величні природні ландшафти ні з чим не порівняти.

Відпочинок на морі в Туреччині дуже хороший, і більшість турів з України якраз і спрямовані на пасивний відпочинок в курортних містах. На тепле море зручно їхати з дітьми і проводити час виключно на пляжі або біля басейну. А якщо поєднати приємне з корисним і додати ще кілька пізнавальних екскурсій?

Наша компанія має хороший вибір екскурсійних авіатурів в Стамбул з Києва, з насиченою програмою, яка розрахована на 2-10 днів. Ви можете підібрати для себе оптимальний варіант в залежності від своїх побажань, бюджету, кількості часу, відведеного на відпустку.

Щоб отримати від поїздки максимум задоволення і при цьому витратити мінімум грошей, найкраще зупинитися на автобусних турах з Києва, Харкова, Одеси та інших міст нашої країни. Хороший автобус бізнес-класу та все необхідне для приємної подорожі чекають на ттуристів.

Однак який би екскурсійний тур до Туреччини ви не вибрали, він вам запам'ятається якщо не на все життя, то на довгі роки точно. В першу чергу увагу туристів в Туреччині привертає Стамбул. Це місто, яке розташоване на двох континентах і поєднує в собі дві культури, європейську та східну.
Тур з відпочинком у Кемері + Стамбул + Каппадокія
Авіа тур в Стамбул + Анталія
Стамбул – це неймовірне поєднання стародавнього та сучасного. Це справді місто контрастів, де можна побачити старовинні мечеті, палаци, а поруч – новозбудовані багатоповерхівки сучасного світу. Екскурсійний авіатур в Стамбул включає відвідування: собору Святої Софії, іподрому, Блакитної мечеті, палацу Топкапи, мечеті Сулейманіє, Цистерни Базиліки, а також багатьох інших мечетей, палаців, музеїв. Туристи люблять прогулюватися по набережній Босфору, насолоджуючись краєвидами, смачною місцевою їжею та делікатесами.

Не всі пам'ятки міста змушують мандрівників завмирати від запаморочливої краси. Вирушаючи в авіа тур до Стамбула, знайдіть час і відвідайте Гранд базар, який був побудований ще в 1461 році. Це не просто ринок. Це цілий комплекс з 22 воріт, а також 2 критих ринків, мечетей, ресторанів, площ, закусочних і т. д. Всього на ринку близько 4 тисяч магазинів з килимами, спеціями, коштовностями, одягом, керамікою і навіть зброєю.

Нижче посилання на тур в Анталію + Стамбул і Памуккале
Стамбул + Анталія
Авіа тури в Каппадокію + Анталія
Погодьтеся, за одну, навіть тривалу поїздку неможливо оглянути всі пам'ятки Туреччини. Але місце, яке ні в якому разі не можна обійти, це Каппадокія. Область розташована в центральній частині країни і вважається великим туристичним центром Туреччини. У нас є автобусні тури в Каппадокію, детальніше про які можна дізнатися у відповідному розділі сайту.

У Каппадокії є справжні святині, залишки стародавніх цивілізацій у вигляді підземних міст, а також казкові долини, скельні масиви та величні гори. Поруч багато невеликих поселень, які також цікаві своєю архітектурою, унікальними храмами та традиціями.

Доторкнутися до античності можна в місті Ефес, де досі зберігаються артефакти Візантії, залишки історії Османської імперії та споруди епохи неоліту. Найцікавіші місця тут - Великий театр, бібліотека Цельса, Геркулесові ворота, храм Доміціана, мармурова дорога і античні руїни.

В Анталії, куди багато хто відправляється в авіа тури з відпочинком на морі, можна відвідати стародавнє місто Сіде. Тут зберігаються стародавні руїни, які є свідченням найперших цивілізацій у світі. По суті, сьогодні Сіде - справжній музей під відкритим небом: амфітеатр на двадцять тисяч глядачів, руїни ринку Агора, залишки храму Аполлона.

Пізнати таємниці стародавньої археології можна в місті Фаселіс. Він оповитий тінистим хвойним лісом, омивається тихою гаванню з пейзажами невимовної краси. Ще в 7 столітті до н. це місто було досить великим поселенням.

Каппадокія + Анталія авіа
Каппадокія+Бодрум+ Мармаріс
Узбережжя Егейського моря просто необхідно відвідати в подорожі до Туреччини. Курорти з грецьким акцентом - Мармаріс і Бодрум.
У морському турі до Аланії можна непогано повеселитися, побачити щось неймовірно прекрасне. Мова йде про природну печеру Далматаш, яку знайшли в середині минулого століття абсолютно випадковим чином. Тут можна помилуватися кольоровими сталагмітами і сталактитами, яким понад 15 тисяч років. Кажуть, що завдяки насиченню вуглекислим газом у печері можна навіть лікуватися від легеневих захворювань.

Побачити загадкові природні явища можна в курортному місті Кемер. На гору Янарташ ведуть цікаві оглядові екскурсії. Ця гора цікава тим, що на її вершині накопичується велика кількість газу, який просочується крізь скелю і запалюється. Навколо цих вогнищ складено багато дивовижних легенд. Одна з найбільш поширених пов'язана з Химерою, яка жила на цій горі і дихала вогнем. Янарташ - єдина гора в своєму роді, на якій тисячоліттями не гасне вогонь. Найкращий час для відвідування - нічна пора.

Туреччина дивовижна, вона надзвичайна і запаморочливо красива. Якщо ви збираєтеся в тур з України вперше, то сплануйте його до дрібниць. Найкраще звернутися до професіоналів, які займаються розробкою та плануванням екскурсійних турів з відпочинком на морі.

Наша компанія давно працює на ринку туризму, має в своєму арсеналі вигідні тури з різноманітною екскурсійною програмою, розраховані як на вихідні, так і на більш тривалий період. Ми гарантуємо якісне обслуговування, гарну компанію, виключно позитивні емоції протягом всієї подорожі.

Каппадокія + Бодрум + Мармарис