Євротур 10 років! Все буде Україна!

Автобусні тури на Новий рік

Клікай нижче - тури зі знижками до 70%

Автобусні тури на Новий рік

Автобусний тур на Новий рік з Києва або Львова
Пандемія та розгортання війських дій РФ на території України стали справжнім бар'єром для завзятих мандрівників. Ми дуже любимо туризм і не можемо зупинитися. Краще запропонувати нашим клієнтам захоплюючі гарячі тури на Новий рік та інші новорічні свята.

Геть осінню депресію та нудьгу. Вже сьогодні ви можете забронювати зимовий відпочинок, переглянувши наш сайт євротур з популярними програмами на новий рік. Кожна з розроблених пропозицій дозволить вам поринути в казкову атмосферу свята, а бажання зустріти Новий рік в іншій європейській країні здійсниться.

Чому ми рекомендуємо автобусні тури на новий рік з Києва, Одеси, Львова? Тому що: по-перше, це вигідно, по-друге, дуже комфортно та інформативно. Наші автобуси єврокласу зручні для тривалих поїздок, оскільки оснащені широкими відкидними сидіннями з достатньою кількістю простору для ніг. Транспорт обладнаний відеотехнікою та кондиціонером. Водії досконало знають маршрут поїздки і при необхідності завжди роблять санітарні зупинки. Приєднатися до туристичної групи можна не лише на місці відправлення, а й у Львові, Стрию, Мукачеві.
Автобусний тур до Будапешта з Києва
Автобусний тур на Новий рік в Будапешт
Що може бути краще за зустріч нового року з келихом шампанського на центральній площі Будапешта? Це неймовірний досвід у світі яскравих вогняних ламп, вибухових феєрверків, сміху та гомону. Напередодні свята можна прогулятися різдвяним ярмарком на площі Верешмарті, помилуватися будівлями та краєвидами на набережній Дунаю. У новорічну ніч варто відвідати фортецю Хомл, де найкраще видно святкові феєрверки, які осяюють місто барвами та дарують настрій свята.

Екскурсійні тури в Європу, в Будапешт, на Новий рік передбачають відвідування таких історичних і культурних місць, як Парламент, Рибальський бастіон, Будайська фортеця, синагога Дохань, Базиліка Святого Стефана, Європейський квартал. Більш активний відпочинок можна поєднати з розміреним, відвідавши знамениті купальні Угорщини. Наші тури в Європу з Києва на Новий рік - це захоплюючий сімейний відпочинок, про який ви з надзвичайним захопленням розкажете своїм близьким.
Тур на Новий рік до Будапешта
Автобусний тур на Новий рік в Амстердам
Тур в Європу на Новий рік з відвідуванням Праги та Амстердаму - це хороша альтернатива поїздці в Угорщину. Якщо ви можете взяти невелику відпустку під час зимових канікул, то ця пропозиція для вас. У програмі туристів чекають такі міста, як Краків, Берлін, Амстердам та Прага. Це пропозиція, від якої просто неможливо відмовитися. Перша зупинка автобусного туру в Європу на новий рік – величний Краків. Місто багате своєю культурною та історичною спадщиною, яка у всій красі постає перед нашими туристами.

У турах в Європу з України на Новий рік можна відвідати і Амстердам. Це місто називають «Північною Венецією» за численні канали і протоки, по яких курсують човни з туристами. Голландія асоциюється з величезними тюльпановими полями, мальовничими пейзажами та барвистими заходами сонця. Пропонуємо познайомитися з цією країною ближче, в її столиці зустріти Новий рік разом з нашою дружньою компанією.
Автобусний тур до Амстердама + Прага на Новий рік
Автобусний тур на Новий рік в Німеччину
Вже на другий день подорожі мандрівників з України зупиняються в Німеччині. Автобусні тури на Новий рік в Берлін передбачають відвідування Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Потсдамської площі, Курфюрстердамм, Шарлоттенбурзьких воріт, палацу Бельвю, святої Ядвіги, фонтану Нептуна, Червоної ратуші та багатьох інших культурно-історичних місць. Ви будете емоційно переповнені враженнями, адже Берлін дивує і захоплює своєю неординарністю.
Автобусний тур до Берліна + Дрезден на Новий рік
Автобусний тур на Новий рік в Прагу
Прага - ще одна старовинна і не менш велична столиця, яку можна побачити разом з Євротуром. Вашої уваги потребують такі ключові точки, як Карлів міст, Староміська площа, Празький Град, Варцлавська площа, Площа Республіки, Клементинум, Петришинський пагорб та інші.

Тури в Прагу на Новий рік з Києва включають відвідування місцевих барів і ресторанів, де можна скуштувати найкраще пиво в Європі. Наприклад, це такі заклади, як Hacienda Mexicana, Svata Klara, Excelsior, U Basnika panve та Slavia.
Автобусний тур до Праги на Новий рік
Автобусні тури на Новий рік зі знижкою до 50%
Розпродаж турів на Новий рік до Європи вже стартував. Не пропустіть свій шанс вигідно придбати подорож, в якій ви гарантовано побачите та відвідаєте найважливіші міста, культурні центри та місця відпочинку, знайдете друзів та відчуєте емоції щастя, загадуючи свої заповітні бажання під бій курантів.

Середина осені – найкраща можливість отримати дешеві тури в Європу на Новий рік. Плануйте свій відпочинок заздалегідь, щоб він був ідеальним для вас і вашої родини. Розширте свій кругозір і проведіть відпустку в найкращих сценаріях разом з нами.
Недорогі автобусні тури на Новий рік
Не підійшли тури?
Залиште номер - зателефонуємо протягом 5 хвилин.
098 444 48 40
067 383 65 26
Viber, Telegram та дзвони!
Пишіть - ми онлайн!
yana@evrotour.com.ua
02000, м. Київ, пров. Ярославський, 1/3 (Поділ)
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.